365 Gün: Bugün (2022)

365 Gün: Bugün Filminin Konusu

365 Gün: Bugün (2022) (365 Days: This Day - 2022)

Türü: , ,
Sansürsüz +18 yetişkin 1080p erotik film Efsanevi bir aşk hikayesi arayanlar için, '365 Gün' filmi kaçırılmayacak bir deneyim sunuyor. Bu başyapıt, tutku dolu sahneleri ve etkileyici hikayesiyle izleyicileri büyülemeyi başarıyor. Eğer siz de romantizm ve dramın iç içe geçtiği bir film arayışındaysanız, '365 Gün' tam da aradığınız film olabilir.Polonyalı yazar Blanka Lipińska'nın aynı adlı çok satan romanından uyarlanan bu film, izleyicilere unutulmaz bir aşkın kapılarını aralıyor. Baş karakter Laura'nın hayatı, mafya lideri Massimo'nun ona tanıdığı sadece 365 gün içinde tamamen değişiyor. Film, Laura'nın beklenmedik bir şekilde Massimo tarafından kaçırılması ve ona duyduğu aşkın, zaman içinde nasıl derinleştiğini anlatıyor. 365 Gün izleme, sadece aşkla değil, aynı zamanda tehlike ve heyecanla da dolu. İtalya'nın nefes kesici manzaralarında geçen bu romantik dram, izleyicilere duygu dolu anlar yaşatıyor. Massimo'nun sadece bir yıl içinde Laura'yı kendine aşık etme çabaları, filmi izlerken izleyiciyi derinden etkiliyor.

365 gün erotik film izle

Film, aşkın sınırlarını zorlayan bir hikaye sunarken, aynı zamanda görsel açıdan da şahane sahneler sunuyor. Başrol oyuncularının etkileyici performansları, izleyicileri karakterlerin dünyasına çekiyor ve onların duygusal yolculuğuna tanık olmalarını sağlıyor.Sonuç olarak, '365 Gün izle' filmi, izleyicilere duygu dolu, romantik ve heyecanlı bir deneyim sunuyor. Eğer siz de bu muhteşem hikayeye tanıklık etmek istiyorsanız, '365 Gün İzle' ile bu unutulmaz aşk yolculuğunu keşfedin Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.848 (1244 oy)
Beğeniler
İzlenme
268
Yapım Yılı
Süre
111 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
365 Gün: Bugün fragmanını izle
2022
Anna-Maria Sieklucka
Anna-Maria Sieklucka
Laura Torricelli
Michele Morrone
Michele Morrone
Massimo Torricelli / Adriano Torricelli
Simone Susinna
Simone Susinna
Marcelo "Nacho" Matos
Magdalena Lamparska
Magdalena Lamparska
Olga
Otar Saralidze
Otar Saralidze
Domenico
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Anna
Ramón Langa
Ramón Langa
Don Fernando Matos
Barbara Białowąs
Barbara Białowąs
Director
Tomasz Mandes
Tomasz Mandes
Director
Tomasz Mandes
Tomasz Mandes
Yazar
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Yazar

365 Gün: Bugün Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film