Gecenin Rengi (1994)

Gecenin Rengi Filminin Konusu

Gecenin Rengi Full HD İzle

Film, büyüleyici atmosferi ve etkileyici senaryosuyla dikkat çeken 'Gecenin Rengi', izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunuyor. Bu başyapıtı full HD kalitesinde izlemek için hemen tıklayın!

Film Hakkında

'Gecenin Rengi', gizemli bir hikayeyi anlatırken duygusal derinlik ve sürükleyici anlar sunan bir başyapıttır. Başroldeki karakterin yaşadığı olaylar, izleyicilere sürpriz dolu bir yolculuk vaat ediyor. Film, dramatik sahneleri ve etkileyici diyaloglarıyla sinema dünyasında özel bir yer edinmiştir.

Film Özeti

Özgün bir atmosfere sahip olan 'Gecenin Rengi', bir adamın hayatının dönüm noktalarını konu alır. Aniden ortaya çıkan esrarengiz olaylar, izleyiciyi derin düşüncelere sevk ederken, karakterin içsel mücadelesi de filme duygusal bir derinlik katmaktadır. Gecenin Rengi, izleyenlere unutulmaz bir duygu yelpazesi sunuyor.

Filmin Oyuncuları ve Yönetmeni

Filmdeki oyuncular, performanslarıyla adeta karakterlere hayat veriyor. Yönetmenin özgün bakış açısı ve oyuncuların etkileyici performansları, 'Gecenin Rengi'ni unutulmaz kılıyor. Kullanımı: Bu muazzam film deneyimini aralarında izleyin, çünkü Gecenin Rengi izleme deneyimi gerçekten izlenir! Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.752 (528 oy)
Beğeniler
İzlenme
54
Yapım Yılı
Süre
121 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Gecenin Rengi fragmanını izle
1994
Bruce Willis
Bruce Willis
Capa
Jane March
Jane March
Rose
Rubén Blades
Rubén Blades
Hector
Lesley Ann Warren
Lesley Ann Warren
Sondra
Scott Bakula
Scott Bakula
Dr. Bob
Brad Dourif
Brad Dourif
Clark
Lance Henriksen
Lance Henriksen
Buck
Richard Rush
Richard Rush
Director
Billy Ray
Billy Ray
Yazar
Matthew Chapman
Matthew Chapman
Yazar

Gecenin Rengi Hakkında Yorumlar (0)background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film