Kışkırtma (2000)

Kışkırtma Filminin Konusu

Sansürsüz +18 yetişkin 1080p erotik film  Kışkırtma izle,  yönetmen Tinto Brass'ın imzasını taşıyan bir erotik dram filmidir. Film, genç bir kadın olan Carla'nın (Yuliya Mayarchuk) hayatında beklenmedik bir dönüşüm yaşamasını konu alır. Carla, romantik bir kaçamağın ardından, cinsellikle olan ilişkisini ve güçlü içsel arzularını keşfetmeye başlar. Ancak, bu keşif süreci Carla'yı başkalarının kontrolü altına sokar, ve bu durum onu kendi tutkularını ifade etmeye ve kendi arzularının peşinden gitmeye zorlar.Film Yönetmeni: 'Kışkırtma orjinal adıyla Trasgredire,' Tinto Brass'ın yönetmenliğini üstlendiği bir yapıttır. Brass, filmlerinde erotik sahnelerle tanınan bir yönetmen olup, bu filmde de cinselliği ve arzuları cesurca işlemiştir.Film Oyuncuları:
  • Yuliya Mayarchuk: Carla
  • Jarno Berardi: Matteo
  • Francesca Nunzi: Moira
Yuliya Mayarchuk, Carla karakterini canlandırarak filmde güçlü bir performans sergilerken, diğer oyuncular da filmdeki rollerini etkileyici bir şekilde hayata geçirirler. Oyuncuların performansları, filmi izleyici için çekici ve etkileyici kılmaktadır.Film Hakkında: 'Trasgredire,' cinsellik, özgürlük ve arzuların karmaşıklığını ele alan bir film olarak dikkat çeker. Tinto Brass'ın yönetmenliğindeki bu yapım, cesur sahneleri ve içsel bir keşif hikayesini izleyiciye sunar. Carla'nın duygusal ve cinsel serüveni, izleyicilere erotik bir atmosfer içinde çeşitli duygusal katmanları keşfetme fırsatı tanır.Kışkırtma , bu filmi keşfedin ve karakterlerin tutkulu ve çılgınca bir serüvene atıldığı bu özgün yapıma tanıklık edin. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.6 (225 oy)
Beğeniler
İzlenme
475
Yapım Yılı
Süre
91 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Kışkırtma fragmanını izle
2000
Yuliya Mayarchuk
Yuliya Mayarchuk
Carla
Jarno Berardi
Jarno Berardi
Matteo
Francesca Nunzi
Francesca Nunzi
Moira
Mauro Lorenz
Mauro Lorenz
Bernard
Leila Carli
Leila Carli
Nina
Vittorio Attene
Vittorio Attene
Luca
Antonio Salines
Antonio Salines
Tinto Brass
Tinto Brass
Director
Tinto Brass
Tinto Brass
Yazar
Carla Cipriani
Carla Cipriani
Yazar

Kışkırtma Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film