Tutku Esirleri (2003)

Tutku Esirleri Filminin Konusu

Tutku Esirleri (2003) (In the Cut - 2003)

Türü: , ,
Sansürsüz +18 yetişkin 1080p erotik film  'In the Cut izle, Tutku Esirleri Film Özeti: 2003  yapımı bir erotik gerilim filmidir. Jane Campion'ın yönettiği bu film, aşkın ve tutkunun karmaşıklığını mercek altına alır. Başrollerde Meg Ryan, Mark Ruffalo ve Jennifer Jason Leigh yer alır.Film, Frannie Avery adlı bir öğretmenin, New York'ta işlenen bir cinayetle ilgili olarak dedektifle yaşadığı beklenmedik bir ilişkiyi konu alır. Frannie, cinayet soruşturmasına dahil olan dedektif Malloy ile tanıştıkça aralarında yoğun bir çekim oluşur. Ancak, bu tutkulu ilişki, Frannie'nin kendini beklenmedik bir tehlikenin içinde bulmasına neden olur.

'Tutku Esirleri' Filmi İncelemesi: Aşk ve Tehlike Arasında Bir Yolculuk

Jane Campion'ın yönetmenliğinde, 'In the Cut - Tutku Esirleri,' izleyicilere sürükleyici bir gerilim deneyimi sunuyor. Meg Ryan'ın olağanüstü performansı ve filmdeki gizemli atmosfer, seyirciyi beklenmedik bir hikayenin içine çekiyor.In the Cut - Tutku Esirleri filmi, Jane Campion'ın yönetmenliğinde, aşkın, tehlikenin ve sırların muazzam bir birleşimini seyirciyle buluşturuyor. Başroldeki Meg Ryan'ın etkileyici performansı ve filmdeki gizemli atmosfer, izleyiciyi derin bir düşünceye sürüklüyor. Tutku Esirleri izlemek isteyenler, hemen bu etkileyici yapıtı keşfetmeye davetlidir. Heyecan verici bir deneyim için 'Tutku Esirleri izle' ve bu unutulmaz hikayeye ortak ol!' Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
5.141 (384 oy)
Beğeniler
İzlenme
248
Yapım Yılı
Süre
119 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Tutku Esirleri fragmanını izle
2003
Meg Ryan
Meg Ryan
Frannie Avery
Mark Ruffalo
Mark Ruffalo
Giovanni A. Malloy
Jennifer Jason Leigh
Jennifer Jason Leigh
Pauline
Nick Damici
Nick Damici
Detective Rodriguez
Sharrieff Pugh
Sharrieff Pugh
Cornelius Webb
Heather Litteer
Heather Litteer
Angela Sands
Kevin Bacon
Kevin Bacon
John Graham
Jane Campion
Jane Campion
Director
Jane Campion
Jane Campion
Yazar
Susanna Moore
Susanna Moore
Yazar

Tutku Esirleri Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film